Přejít k hlavnímu obsahu
x

Úřad má další podezření na úmrtí dítěte po očkování

Lékový ústav preventivně stahuje z ordinací a distribuce jednu z šarží vakcíny Prevenar 20, která má chránit děti před pneumokokovou infekcí. Reaguje tak na podezření, že se po její aplikaci objevily u dítěte vzácné komplikace, v důsledku kterých zemřelo. Situaci ústav prověřuje a preventivně používání šarže č. LH4149 pozastavil. Jiné typy jsou ale dál k dispozici a ústav uvedl, že byla jejich bezpečnost kontrolována. To byla i u stahovaná šarže.

 

Umělé maso je karcinogenní

 

Ve zveřejněné studii maso vyrobené v laboratořích Billem Gatesem způsobují rakovinu:

Laboratorní maso zatím nebylo v prodeji ve velkém, protože jeho výroba je poměrně nákladná, nicméně již nyní se na základě studií zjistilo, že je toto „maso“ pro běžnou konzumaci snad ještě horší než hmyz…

 

Dr. Tenpenny: Svet zachránila čistá voda, nie očkovanie

 

AUTOR: Dr. Sherri Tenpenny

 

Těsně před přelomem století byly sporadické pokusy o zlepšení hygieny. Města začala dláždit silnice, zavádět svoz odpadu a budovat skládky odpadků. První úpravny vody měly systémy, které nebyly adekvátně navrženy a často se ucpaly lidskými exkrementy a zvířecími zbytky z ulice.

 

Je těžké si představit stav špíny, na který si Američané na začátku 20. století zvykli. Výroční zpráva ministerstva zdravotnictví New York City z roku 1912 obsahovala:

Rizika pojídání hmyzu

 

V Nizozemí už se dočista zbláznili – šílených 100 škol právě zařazuje do jídel pro děti červy a další hmyz . Ano, čtete správně – v Nizozemí prostě do lidí ty červy nacpou za každou cenu. A samozřejmě začínají ve škole, kde mají děti omezené možnosti, jak se bránit. Stromek se musí ideologicky ohýbat, dokud je mladý!

Komár přenášející horečku dengue se vyskytl i v Česku

 

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se touto nemocí ve světě ročně nakazí 100 až 400 milionů lidí. Loni počty případů nákazy výrazně vzrostly nejen v Brazílii, ale také v Argentině či v Peru, Kolumbii a Mexiku.

 

Komár tygrovaný, který také může přenášet horečku dengue, žlutou zimnici, virus zika nebo chikungunya, byl loni zaznamenán také v Sasku. V Česku výskyt tohoto druhu komára odborníci pozorují na jižní Moravě už od roku 2012, později ho zaznamenali i v jižních a středních Čechách.

 

Rozvoj diabetu u dítěte po očkování. Ministerstvo zdravotnictví neodškodní, protože to mohlo vyvolat cokoli

Jmenuji se Anna Mikešová a jsem maminka téměř pětiletého Tomáška, to je můj mladší syn, a devítiletého Vojty. Tomášek je diabetik od svých 16 měsíců. Diabetes mellitus 1. typu je autoimunitní onemocnění, při kterém tělo zničí vlastní buňky produkující hormon inzulin. Bez inzulinu tělo nedokáže vstřebávat glukosu z krve a pomalu chřadne. Naštěstí je tu lék, který byl vynalezen před více jak sto lety. Všichni ho známe pod názvem inzulin. Podává se do těla pouze ve formě injekcí prostřednictvím pera nebo pumpy.

 

Mamografy jsou škodlivé a mělo by se od nich upustit

 

Francie:

O absurditě mamografie mluvíme už více než 10 let, a přesto se stále děje. Hodnota tohoto screeningu se blíží nule, nežádoucí účinky jsou četné a závažné a existují mnohem lepší a přesnější metody. Neříká to jen tak někdo, jde o metaanalýzu sítě Cochrane zveřejněnou v roce 2015. Je na ženách, aby se informovaly a jednaly podle toho.

Největší rizika konzumace brouků

 

Tedy zatímco chovy masných zvířat se musí postupně zlikvidovat, což se již ostatně někde děje, hmyzí farmy budou přibývat jako houby po dešti.

 

Záminkou přechodu od zvířecího masa na brouky je tvrzení, že hmyz údajně neprodukuje tolik uhlíku a dusíku jako zvířata, která prý zaberou příliš mnoho místa a také říhají, vydechují příliš mnoho CO2 a prdí.

 

Zatímco v současné době jsou výrobky z hmyzu poměrně drahé, takže i jejich přimíchávání do různých potravin automaticky zvyšuje jejich cenu, postupně se má hmyz stát dostupnějším a levnějším.

Tasemnice liščí aneb jak léčí naši ,,odborníci“

 

Další příklad naprosto diletantského přístupu našich údajných expertů

 

Pozor na lesní ovoce. Tasemnice liščí může vážně poškodit vaše játra, onemocnění se projeví až po letech

 

V Česku je více případů onemocnění od tasemnice liščí. Nejčastěji se nakazíme konzumací syrového lesního ovoce, které předtím zvíře infikovalo svými výkaly. Za celý loňský rok evidoval Státní zdravotní ústav jeden takový případ, letos jich je zatím šest. Vzácné onemocnění nazvané echinokokóza postihuje játra a může skončit až transplantací.

 

Subscribe to Zajímavosti